PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465230}

Cień bólu

Phantomschmerz
7,0 173
oceny
7,0 10 1 173
Cień bólu
powrót do forum filmu Cień bólu

Napisy!

ocenił(a) film na 6

Ma ktoś może napisy do tego filmu, albo wie gdzie je znaleść??

ella26

jak na razie są tylko niemieckie i angielskie napisy do tego filmu

ocenił(a) film na 6
pkd16

to nie pozostaje nic innego tylko czekać cierpliwie na polskie napisy;)

ella26

napisy napisami, ale gdzie mogę dostać film :)

ocenił(a) film na 7
ella26

No to się doczekałaś. Właśnie dziś je przetłumaczyłam, znajdziesz na chomiku ksantypa1 Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
sonnchen

Sprawdzałam na tym chomiku, jednak ich nie znalazłam, mogłabyś podać bezpośredniego linka? Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
ella26

A na pewno weszłaś na chomik "ksantypa1"?

ocenił(a) film na 6
sonnchen

Wydaje mi się że tak. Skopiowałam nazwę i znalazłam tego chomika, ale były tam tylko napisy do "JOANNA".

ocenił(a) film na 7
ella26

Bo ja mam te napisy w katalogu FILMY. Jeśli nadal ich potrzebujesz to właśnie przeniosłam te napisy do katalogu NAPISY i są obok tych do "Joanna".

ocenił(a) film na 6
sonnchen

Dziękuję bardzo!! ;)

sonnchen

chwała za te napisy. dzieki, dzieki, dzieki! na malu510 jest więcej pozycji dla fanów Tila, niektóre także bez napisów....

dontpanic

dziwne nie można już napisać "C-h-o-m-i-k" .... i tak piractwa sie nie pozbędą póki będziemy mieli w pl takie zarobki, tak drogie płyty dvd i tak opóźnione premiery kinowe... a dostepnosc niektórych filmów zerowa... tak jak tego powyżej

ocenił(a) film na 7
dontpanic

hmm dziwne, ja przecież wcześniej pisałam to słowo. Co do Tila to mam chyba obecnie największą kolekcję w sieci, niektóre filmy mam ze swoimi własnymi napisami więc zapraszam. Co do piractwa to niestety przy mojej pensji i pragnieniu czegoś ponad elementarne potrzeby życiowe jak jedzenie, spanie i wydalanie, zmuszona jestem piracić. Taka smutna prawda i tak jest pewnie z 80 % społeczenstwa.

sonnchen

dzięki! poszukuję jeszcze napisów do mannerherzen - 1-szej części. w sieci właśnie pojawiła sie druga część w wersji z lektorem... a co do dalszej myśli. skoro władza daje nam taki przykład i nas okrada, to niech się nie dziwią, że robimy to samo. chociaz i tak by tych pieniędzy nie zarobiono bo nas nie było stać na oglądanie w kinie, dvd itp. (a już na pewno nie w takiej ilości jak ja oglądam) .... umówmy się ci co tracą na tym są to osoby z dużo grubszym portfelem jak my i im ciągle mało... sumienie mam czyste.... i tyle w temacie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones