PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124255}

Edukatorzy

Die Fetten Jahre Sind Vorbei
7,2 8 661
ocen
7,2 10 1 8661
6,8 4
oceny krytyków
Edukatorzy
powrót do forum filmu Edukatorzy

Zaprawde zaprawde powiadam Wam ... przyjda dni kiedy wasze zabawki znikna wasze na pozor dajace szczescie zabawki znikna nie bedzie nic tylko ludzie(...) i zaczniecie czuc glod co zrobic czym sie posiliscie nic nie ma ? widzisz stoji obok bezbronego slabego wzrok kierujesz na innych silniejszych i rzucacie sie na niego .ale w koncu slabych zabraknie i zaczniecie sami siebie porzerac . powiedz jak smakuje czlowiek ? czujesz jego krew ? silniejszy wygrywa odwieczne prawo natury zatem gdzie jest to twoje czlowieczenstwo ? mam co jesc jest mi cieplo mam pelno gadzetow ktorymi wypelniam wenetrzna pustke daja mi szczescie co mnie obchodzi ze inni gloduja ? ale przyjdzie czas kiedy poczujesz glod prawdziwy glod zniknely zabawki ? chyba jestes teraz nieszczesliwy ? czlowiek zawsze chce wiecej lepiej dla siebie chce byc lepszy po co ? Film mial przypomniec o tym i owym . ale okazalo sie ze jest nudny drugi czlowiek jest nudny co mnie obchodzi drugi czlowiek ja jestem najwazniejszy nie ja ja ja ja ja nie ja ! duzo mozna napisac o "ludziach" ale napewno nie to ze sa ludzmi ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones