PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124255}

Edukatorzy

Die Fetten Jahre Sind Vorbei
7,2 8 661
ocen
7,2 10 1 8661
6,8 4
oceny krytyków
Edukatorzy
powrót do forum filmu Edukatorzy

Dodałabym tam taki motyw , ze widzimy naszych edukatorów na tej wyspie i nagle wyłącza nam sie ekran w momencie grzebania przy jakich kabelkach. Taka aluzja do widza. :D ale ogólnie film jest swietny, dialogi przezabawne, jedyna do czego możnaby sie przyczepic to niektóe postawy sa bardzo naiwne.

jestemala

Jeżeli chodzi o pomysł na zakończenie, to pomyślałem dokładnie o tym samym :)

ocenił(a) film na 8
jestemala

hehe, trzeba było zaczekać do końca napisów;)

Stanley

no własnie :) , ja ( mimo zmęcznia-głupie TVP :P) czekałąm bo bylam pewna ze to sie nie może skończyć inaczej

giraffe15

no i tak było prawie ;) właśnie pod koniec napisów pokazywały się te wszystkie nadajniki i nagle PACH ekran jakby zaczynał "szumieć" hehe ;)

jestemala

Mam prośbę: źle nastawiłam godz. nagrywania i widziałam film do momentu wsiadania na jacht- mógłby mi ktoś wyjawić to "zaskakujące zakończenie" zanim mnie złość całkowicie nie zaleje? :D Dziękuję z góry!

__Karolina__

UWAGA SPOILER HEHEHEHE ;P


nie ma jakiegoś wielce zaskakującego zakończenia :P wsiadają na jacht, na jachcie widać dokumenty biznesmena, więc wiemy czyj jest jacht :P i odpływają i tak płyną płyną aż się scena zaczyna dłużyć:P i zaczynają się napisy końcowe, najpierw normalnie na czarnym ekranie, ale powoli pojawia się zdjęcie nadajników naziemnych, właśnie tych które chcieli zaatakować nasi bohaterowie :P i coraz wyraźniejsze jest to zdjęcie i jak się kończą napisy to nagle ekran znika i są szumy, takie jak w tv nic nie ma albo antena źle Ci odbiera, czyli że naszym bohaterom udało się wyłączyć tv w całej Europie ;) tyle ;)

wobix

Dziękuję bardzo bardzo bardzo serdecznie!!! :) Spokoju mi to nie dawało. :P Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam! I żeby nie odbiegać od tematu filmowego - wystawiam dobrą ocenę - może nic odkrywczego, ale według mnie pokazane w przystępny sposób, ogląda się "jednym tchem".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones