PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124255}

Edukatorzy

Die Fetten Jahre Sind Vorbei
7,2 8 661
ocen
7,2 10 1 8661
6,8 4
oceny krytyków
Edukatorzy
powrót do forum filmu Edukatorzy

muzyka

użytkownik usunięty

czy wie ktos, kto wykonuje ten utworrek ktory pojawia sie w filmie bodajze dwa razy? idzie on tak "i don't belong here, i don'r know if ever will" (czy jakos tak, dokladnie niestety juz nie pamietam) i do tego taka piekna gitarka... gdyby ktos wiedzial, prosze, odpowieedzcie! a co do oceny filmu...w duzym skrocie: idea ciekawa, troche gorzej z realizacja. pozdrawiam

Przeczytałam Twojego posta krótko przed obejrzeniem filmu i szczerze powiem nie usłyszałam tam piosenki z takim tekstem. Jest tam jeden utwór, który pojawia się dwa razy i ma do tego piękną gitarkę, ale pan w tej piosence nie śpiewa "I dont belong itd". Ten utwór to tak a propos cohenowski "Hallelujah" w wykonaniu Jeffa Buckley'a. Zresztą możesz sobie sam poszukać i posłuchać pod tym adresem
http://www.amazon.de/exec/obidos/ASIN/B0006A86QE/qid=1127805843/sr=1-1/ref=sr_1_ 10_1/302-8739039-9436016 [www.amazon.de/exec/obid ...]

ocenił(a) film na 10

a ktos moze zna inne piosenki, te rockowe, np. z poczatku filmu? =)

guanabanana

no właśnie!!!
na poczatku filmu w czasie napisów czy po nich leci t
aka rockowa piosenka co to jest ?;p;p

ocenił(a) film na 9
anetqaaa

hyhy a ja wiem, calego soundtracka sciagnalem bo nie moglem znalezc co to za utwor :)

jesli chodzi wam o "opening song" czyli to co na poczatkowych napisach to jest to: One Inch Punch - Gemini

ocenił(a) film na 9

jeff cole - the real sky
prosze bardzo :)

gentoo1_2

A ta pioseneczka co leci podczas napisów kńcowych ,a praktycznie wtedy gdy cała trójka płynie jahtem,prosze o tytuł Plese!!!

użytkownik usunięty
Edward_Nozycoreki

Jest to "Knights Of The Jaguar", niestety nie wiem jakiego wykonawcy, ale poznalem ten motyw od razu. Po prostu jest to przerobka (lub wrecz przeciwnie ;) utworu electro, kultowego juz dla fanow muzyki klubowej. Wersja parkietowa jest o niebo lepsza, glowny motyw jest o wiele bardziej slyszalny i piekniejszy, po prostu walek siada od razu, jest piekny. Zamiast gitarki a la Santana sa skrzypce. Poszukaj, powinienes znalezc w momencie, bo jest to bardzo popularny walek: DJ Rolando / Aztec Mystic - The Knights Of The Jaguar. Uwazaj na rozne wersje, tylko 1 jest doskonala (chyba oryginal).

gentoo1_2

Ej gentoo1@ mógłbys mi pszyslac soundtrack po kawałkach,był bym bardzo wdzięczny:) z góry dziekuje i jeszcze raz bardzo prosze

Edward_Nozycoreki

to mój e-mail
hirou11@wp.pl
w zamian przysle ci kazdom piosenke która będziesz chcial

Edward_Nozycoreki

Czesc, od dluzszego czasu szukam sciezki dzwiekowej do "Edukatorow" i nie moge znalezc. Jesli komus udalo sie zdobyc to bede wdzieczna za wiadomosc. Moj mail mgieuka@o2.pl Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones